قوانین و مقررات موبیل

  1. خانه
  2. arrow_left
  3. قوانین و مقررات موبیل

قوانین و مقررات

قوانین خرید و ارسال سفارش

۱ – Mobeel موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
۲ – کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و Mobeel هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
۳ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
۴ – ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد .
۵ – هزینه ارسال به تمامی نقاط شهر تهران ۳۵۰۰۰ تومان ( ارسال به سایر شهر های استان تهران با پست انجام خواهد گردید ) و هزینه ارسال به سایر شهر های ایران ۳۵۰۰۰ هزار تومان می باشد که شامل هزینه بسته بندی و بیمه کالای ارسالی می باشد.
۶ – سفارشات شهر تهران در روزهای شنبه تا چهارشنبه که قبل از ساعت ۱۶ و روز پنجشنبه قبل از ساعت ۱۳ ثبت گردیده است  بوسیله پیک موتوری در همان روز حضور مشتری ارسال خواهد شد (به جز روزهای تعطیل) و سفارشاتی که بعد از  ساعات اعلام شده ثبت گردند، در اولین روز کاری بعد از سفارش ارسال خواهد گردید.
همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد.

 قوانین استفاده و انتشار مجدد از مطالب Mobeel

استفاده از مطالب وب سایت Mobeel ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره … ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی Mobeel ) امکان پذیر است . بدیهی هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت .

نظرات کاربران و انتشار آن

۱ – هیچ نظر , نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در Mobeel امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت .
۲ – مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد .
۳ – نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .
۴ – نظرات و نقدهایی که پیرامون قیمت کالا باشد حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .
۵ – مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و Mobeel هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .
۶ – کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت Mobeel هستند .
۷ – مسلما Mobeel حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند .

کاربران و حریم شخصی

۱ – عضویت در وب سایت Mobeel رایگان می باشد.
۲ – Mobeel موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .
۳ – حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و Mobeel هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .
۴ – Mobeel حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت Mobeel خواهد بود .
فهرست